Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Nesfesli çalgılar ne hoş!

"Nesfesli çalgılar ne hoş!"

Başlıklı slaytı görüntülüyorsunuz

Nesfesli çalgılar ne hoş!

" Yan Flüt, Obua, Mey, Zurna, Ney, Klarinet daha bir çok çalgı eğitimi için doğru yerdesiniz. Deneyimli, Akademik eğitim almış eğitmenler eşliğinde hayatınıza nefes katın. Sevdiğiniz Nefesli çalgıyı çalmak zor değil. Kolay öğrenim teknikleri ile işin uzmanları sizi bekliyor."
İster Yan Flüt tercih edin, ister Klarnet. Her biri ayrı güzel. Obua dersleri, Mey dersleri, Ney dersleri, Zurna dersleri, Klarnet dersleri, Yan Flüt dersleri, Düdük dersleri, Flüt dersleri hepsi burada... Ücretsiz deneme derslerini kaçırmayın...