Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Dans Dersleri

"Dans Dersleri"

Başlıklı slaytı görüntülüyorsunuz

Dans Dersleri

" Latin dansı mı? Hip-Hop dansı mı? Bale mi? Zumba Fitness mı? Senin tarzın nedir? Küçük yaş grubunun tercihi Bale gelişimlerine katkı sağlıyor. Formda kalmak ve aynı anda eğlenerek sağlıklı olmak isteyenler için Zumba Fitness'ı tercih ediyor. Latin dans rüzgarı durmadan esiyor, Cha-Cha, Salsa, Tango ile Güney amerika rizgarını yaşayın..."
Sosyal latin dansları tercihiniz ise doğru adrestesiniz... Bale, Düğün dansı, Oryantal, Hip-Hop, Salsa, Bachata, Rumba, Zumba, Cha Cha Cha, Tango, ve daha neler neler. Hepsi bir telefon kadar yakınınızda. Üstelik 150m2'lik modern ve ferah salonumuzda. Ücretsiz deneme derslerini kaçırmayın...