Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Akademimize Hoş geldiniz

"Akademimize Hoş geldiniz"

Başlıklı slaytı görüntülüyorsunuz

Akademimize Hoş geldiniz

" Müzik, Dans ve Kişisel Gelişim bölümleri başlıklarında toplanan onlarca branş dersleri veriyoruz. Bağlama, Gitar, Keman, Piyano, Yan Flüt, Bateri, Darbuka, Kemençe gibi enstrüman derslerinin yanısıra; Bale, Soyal Latin Dansları, Hip-Hop K-Pop gibi Modern Dans kategorisinde bulunan danslar ve Oryantal, Halk dansları gibi yörelerimize ait dans derslerini hizmetinize sunuyoruz."
Her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizlere, çocuklarınıza ve tüm sevdiklerinize hobi ve profesyönel taleplerine uygun branşlarda dersler veriyoruz. Müzik bölümü branşları, Dans bölümü branşları ve Kişisel gelişim bölümü branşları ile hayatınıza değer katmaya, gelişiminizi desteklemeye ve sürdürmeye, çocukalrınızın fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli eğitim ilkesi ile tüm branş derslerimiz; alanında uzman, akedemik eğitimli eğitmenler tarafından verilmektedir. İhtiyacınız anlayan, kişiye göre uygulamalar geliştirebilen, sanatında söz sahibi eğitmenler ile geleceğe yürüyoruz. Bağlama derslerinden, Gitar derslerine, Keman derslerinden, Piyano derslerine, Yan Flüt derslerinden, Obua/Mey/Ney/Zurna Derslerine, Bale'den Hip-Hop dans derslerine, Oryantal dans derslerinden, Zumba Fitness'a, Zeybek derslerinden, Halay derslerine, Horon'dan Sirtaki'ye, Resim'den, fotoğrafçılığa, Satranç derslerinden, Dijital Müzik dersleri ile onlarca branşta hizmetinizdeyiz... Ücretsiz deneme derslerini kaçırmayın...