Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Piyano Eğitim Programı

Piyano Eğitim Programı

  • Beğen (63)
  • Görüntüleme: 149
  • Tarih: 1 yıl önce
  • Yorumlar: 0

Piyano Eğitim Programı

" Piyano Dersleri özel ve yarı özel dersler şeklinde, hafta sonu veya hafta içi talebe göre programlanmaktadır. "

Piyano eğitimine okul öncesi 4-7, okul sonrası ise 7 yaşından itibaren öğrenci kabul edilmektedir. Öğrenci adayımızın, dersini alacağı enstrümana yönelik fiziksel ve uygunluk derecesi önem arz etmektedir. Daha önce eğitim almış ve belli bir derecede olan öğrenci adayımız için seviye tespit sınavı (Solfej, Deşifre ve Enstrüman) yapılmakta ve uygun olan sınıfa dahil edilmektedir.

Eğitim süresi 4 dönemden oluşmakta, her dönem ise 10 aylık süreçte tamamlanmaktadır. Eylül ayı dönem başlangıcı, haziran sonu eğitim döneminin sonudur. Yaz döneminde eğitimine devam etmek isteyen adaylarımız Yaz Dönemi [haziran, temmuz ve ağustos] tüm grup derslerimiz %30 indirimli olduğu gibi, hızlandırılmış bir eğitim programını da içermektedir.

Piyano derslerini kendinizin belirleyeceği mekanda, sizin oluşturacağınız sınıf ile veya birebir olarak alabilirsiniz. İşyerinizde, evinizde, okulunuzda vs.

Eğitim Türü

Sınıf Mevcudu

Piyano Dersi

Etüt Dersi

Solfej&Nota

Toplam

Grup

5 – 7 kişi

1 gün x 2 saat

1Gün x 75dk

1Gün x 1 saat

3 Gün

Özel
Özel (4-12yaş)

Birebir
Birebir

1 gün x 50dk
1 gün x 30 dk

1Gün x 75dk
1Gün x 75dk

1Gün x 1 saat
1Gün x 1 saat

3 Gün
3 Gün

Yarı Özel

2 Kişi

3 kişi

4 kişi

1 gün x 1 saat

1 gün x 1.5 saat

1 gün x 2 saat

1Gün x 75dk

1Gün x 1 saat

3 Gün

Not: Piyano derslerinin grup eğitimi yoktur. Ancak öğretmen uygun görürse açılabilir. Etüt dersleri, öğrencilerin kendi aralarında [veya asistan hocaları ile] çalıştıkları ve  kurumun belirlediği uygun bir zamanda yapılır. Solfej dersleri dönemsel olarak açılır.

Tabletten Sanata Kampanyası ile Piyano Dersleri

Hafta içi saat 10:00 ile 16:00 saatleri arası "Tabletten-Sanata" kampanyamız ile tüm öğrenci ve ev hanımlarına %20 indirimli eğitim alma fırsatı veriyoruz. Ev hanımları boş vakitlerinde sanatla içiçe olurken; öğrencilerimiz de okul öncesi veya sonras sosyal medyadan uzaklaşıp gerçek yaşamın tınılarıyla buluşacaklar...

Deneme Dersi: Özellikle 4-12 yaş aralığındaki öğrenci adaylarımıza ders sunumlarını [presentation] önemli görüyoruz. Amacımız öğrencinin duygu ve düşüncesinde tamamen doğru eğitim programı [kursu] ile eğitime başlamalıdır. Bu bağlamda tüm çocuk ve yetişkin öğrenci adaylarımız belirlenen süre kadar derslere katılıp ön bilgi edinebilir.


Etiketler
Henüz soru girilmemiş...

Yorumunuz

Lütfen bir yorum yazın.Yorumlar

Bu makaleye ait yorumlar.