Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Bateri Eğitim Programı

Bateri Eğitim Programı

 • Beğen (248)
 • Görüntüleme: 519
 • Tarih: 3 yıl önce
 • Yorumlar: 0

Bateri Eğitim Programı

" Bateri eğitim programı, özel ders şeklinde, hafta sonu veya hafta içi talebe göre programlanmaktadır. "

Öğrenci adayımızın dersini alacağı enstrümana yönelik fiziksel ve uygunluk derecesi önem arz etmektedir. Daha önce eğitim almış ve belli bir derecesi olan öğrenci adayımız için seviye tespit sınavı [solfej, deşifre ve eser icrası] yapılır ve uygun olan sınıfa dahil edilir.

Eğitim süresi 4 dönemden oluşmakta, her dönem ise 10 aylık süreçte tamamlanmaktadır. Eylül ayı dönem başlangıcı, haziran sonu eğitim döneminin sonudur. Yaz döneminde [1 Haziran-30 Ağustos] tüm grup derslerimiz %30 indirimli olduğu gibi, hızlandırılmış bir eğitim programını da içermektedir.

Bateri derslerini kendi belirleyeceğiniz mekanda [ev, iş, kurum], oluşturduğunuz grup/sınıf veya birebir özel nitelikte alabilirsiniz.

Eğitim Türü

Sınıf Mevcudu

Haftalık Ders Saat

Bateri 

Etüt

Solfej-Nota

Toplam

Özel

Birebir

1 gün x 50dk

1 gün x 75dk

1 gün x 1 saat

3 Gün

Yarı Özel

2 kişi

3 kişi

4 kişi

1 gün x 1 saat

1 gün x 1.5 saat

1 gün x 2 saat

1 gün x 75dk

1 gün x 1 saat

3 Gün

 

Not: Etüt dersleri, öğretmenlerimizin gözetiminde asistan öğrenci tarafından enstrüman dersine başladıktan 2-3 ay sonra eklenir. Solfej dersleri dönemsel olarak açılır.

'Tabletten Sanata Kampanyası' ile Aylık 200TL Davul [Bateri] Dersi

Hafta içi saat 09:00 ile 17:00 saatleri arası 'Tabletten-Sanata' kampanyamız ile tüm öğrenci ve ev hanımlarına %40 indirimli aylık 145TL den eğitim alma fırsatı veriyoruz. Ev hanımları boş vakitlerinde sanatla içiçe olurken; öğrencilerimiz de okul öncesi veya sonras sosyal medyadan uzaklaşıp gerçek yaşamın tınılarıyla buluşacaklar...

Deneme Dersi

Özellikle 4-12 yaş aralığındaki öğrenci adaylarımıza ders sunumlarını [presentation] önemli görüyoruz. Amacımız öğrencinin duygu ve düşüncesinde tamamen doğru eğitim programı [kursu] ile eğitime başlamalıdır. Bu bağlamda tüm çocuk ve yetişkin öğrenci adaylarımız belirlenen süre kadar derslere katılıp ön bilgi edinebilir.


Etiketler
"Bateri Eğitim Programı" ile ilgili sıkça sorulan sorular


" Öğrencilerimizin nitelikli ve uygun ödeme koşullarında eğitimlerini alabilmesine önem veriyoruz. "

Detayları öğrenmek için eğitim danışmanlarımız ile görüşebilir, size ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Kampanya ve paketler tüm bölüm [müzik, dans, kişisel gelişim] ve branşlar için geçerlidir.

İndirim ve Burslar:

·         Tüm branşlarda %30 burs şansını yakalayabilirsiniz.

·         Kardeş ve kuzenlere tüm branşlarda %20 indirim.

·         Veliler için tüm branşlarda %30 indirim.

·         Sokaktan sanata kampanyası ile çocuklar ve ev hanımlarına 125TL aylık ücrete kurs.

·         Müzik öğretmeni ve konservatuar öğrencilerine %50 indirimli ders olanağı.

·         Üniversite öğrencileri ve öğretmenlere %20 indirimli ders seçenekleri.

·         İkinci barnş için %30 indirim.

·         Yaz döneminde %30 indirimli dersler.

 Paket ve Üyelikler:

·         Tüm müzik, dans ve kişisel gelişim bölümlerinde 4-8 ve 12 aylık peşin ödemelerde %30 indirim olanağı.

·         Sözünüze enstrüman hediyesi.

" Müzik aletleri ve dans kostümü temin ettiğimiz anlaşmalı mağazalarımız vardır. Öğrenci dilerse istediği yerden istediği kalite enstrüman veya kostümü tedarik edebilir. "
Ancak bizim denetimimizden/onayımızdan geçmiş ve garantili olan ürünlerden almak isterse; öğrencinin fiziksel yapısı ve bütçesine uygun en doğru enstrüman veya kostümü piyasa değerinin daha altında temin edebilmekteyiz. Anlaşmalı mağazalar bize özel taksit seçeneği de sunmaktadır. Bu imkanı yalnızca kayıtlı olan öğrencilerimize yapmaktayız. Dışardan gelen müşteri için satış bölümümüz normal ücret [indirimsiz] karşılığında çalışmaktadır. Belli nedenlerden dolayı enstrümanını derse getiremeyen öğrencilerimize çok cüzi rakamlara kiralama yapılmaktadır. Bu alınan kiralama bedeli; enstürmanın tel, tesviye, bakım vs gibi giderlerinde kullanılmaktadır.
" Kurumunuz köklü, Öğretmenleriniz Tecrübeli midir? şeklinde sorularınızın yanıtı 25 Yıllık tecrübe ve akademik sistemimiz yanıtlamaktadır. "
 • 23 senedir İstanbul Kartal'da eğitim veren, akademik ve sistematik ders anlayışını bozmadan çağın gereksinimleri doğrultusunda kendini yenileyen, ilim ve bilimsel gerçeklere önem veren, yenilikçi, öncü, tecrübeli ve köklü bir kurum olduğumuz için.
 • Öğretim kadromuzun; üniversal eğitimden geçmiş, kendini sürekli yenileyen, değiştiren, alanında uzman ve donanım sahibi kişilerden oluşmasından dolayı.
 • Eğitim programı ve müfredatlarımızın sistematik anlayışta olması ve zamana göre kendini yenilemesinden dolayı.
 • Küçük hayallerle bizimle tanışmış, bugünün müzik öğretmeni, akademisyen ve Sanatçılarını yetiştirdiğimiz için. 
 • Birçok öğrencimizi nitelikli eğitim programlarıyla yetiştirip, hayalleri doğrultusunda lise ve üniversitelerin müzik ve sahne sanatları bölümlerini kazanmalarında rol oynadığımız için.
 • Çocuklarımızın sokaktan-sanata, tabletten-sanata doğru yol almasını sağladığımız için.
 • Sadece alacağınız dersin içeriğini değil, kültürel ve teorik aktarımını da öğrettiğimiz/anlattığımız için.
 • Sosyalleşmenin yanı sıra sevgi, saygı, disiplin ve ahlaki değerlerimizi ön plana aldığımız için. 
 • Büyük bir aile olduğumuz için. 
 • Dünü değil geçmişi araştırıp; bugünü değil yarını planladığımız için. 
 • Yakın geçmişte öğrencimiz olan arkadaşlarımızın şimdi aynı heyecanla çocuklarına eğitim verdiğimiz için. 
 • Okul öncesi ve 7 den 77'ye herkese eşit ve kabiliyetine uygun eğitim programları oluşturduğumuz için.
 • Ucuz değil nitelikli ve çağdaş eğitimi tercih ettiğimiz için.
 • Boş zamanı değerlendirme değil; sonuç odaklı yaklaştığımız için
 • Ticari değil, sanatsal yaklaşım ve geleneksel kültürümüze önem verdiğimiz için.
" Öğrenci adayının çalacağı enstrümana yönelik fiziksel ve uygunluk derecesi önemlidir. "
Yaş sınırı ve belli kriterleri göz önüne almadan eğitim programına dahil edilen öğrencide sağlık problemi olabileceği gibi [fiziksel] enstrümanından soğuma ve başarısızlık psikolojisi de görülebilir. Okul öncesi eğitimlerimizde çocukların rahat kullanabileceği ve hakimiyet sağlayabileceği enstrümanlar tercih edildiğinde 3-3,5 yaşından itibaren eğitime dahil ettiğimiz öğrencilerimiz mevcuttur. Küçük engelleri olan adaylarımızın eğitime katılmaları mümkündür ancak, uzman eğitimcilerin istişaresi önemlidir. Yüksek yaş sınırımız yoktur ? refleks kaybı olmayan, sabrı olan tüm adaylarımızı [7 den 77 ye ] derslerimize dahil edebiliriz.

Yorumunuz

Lütfen bir yorum yazın.Yorumlar

Bu makaleye ait yorumlar.