Mustafa Kemal Atatürk
"Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir."                                                                                        "Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti'nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir."                         "Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir."                                                                                      "Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                                                                                      "Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir."                        

Kısaca Biz

"Kısaca Biz"

Deniz Güneş Sanat Akademisi

Kısaca Biz

" Kaliteli eğitimin tek adresi."

Kurulduğu günden [1996] bugüne, çeyrek asır boyunca birçok sanat dalında faaliyet gösteren okulumuz, akademik çizgisini koruyan; bilinçli, sistemli ve alanında uzman eğitimcileri ile Kartal'daki en köklü müzik okuludur.
Bugüne kadar yüzlerce öğrenci yetiştirmiş ve yetiştirmekte olan kurumumuz, çağın gereksinimi ve gelişimine açık, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir yapıya sahiptir.
600 m²'lik okulumuzda 'Müzik', 'Dans' ve 'Kişisel Gelişim' bölümeri ile hayallerinize dokunmaya devam ediyoruz.

Devamını oku

Ziyaretçi görüşleri

GÖRÜŞLERİNİZ